Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nymph :: Arıyorum..

YazarMesaj
Nymph Xénia Miller
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Nymph Xénia Miller

Evcil Hayvan : Wicy (Kedi)
En belirgin özelliği : Aptal Sarışın

Nymph :: Arıyorum.. Empty
MesajKonu: Nymph :: Arıyorum..   Nymph :: Arıyorum.. EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:58 am

İlk olarak isteyen arkadaşlar kurgumu okumalılar. Bunun için yandaki linke tıklamanız yeterli. (LİNK)
Kurgumu herkes bildiğine göre sıra geldi aradıklarıma. Aslında arklımda Nymph'la ilgili çok fazla bir kurgu yok; ama daha çok rp için elimden geldiğinde kurgu çıkartacağım.
* En başta kurgumda ve yaşamımda önemli yeri olan bir baba arıyorum. Sonuçta benim bütün umutlarım ve hayallerim o baba üzerine kurulu. Onu aramak için büyücü dünyasına geliyorum; onu bulamazsam burda olmanın bir anlamı yok.
* Küçük bir hırsızım, bu yüzden Hogwarts'da eşyalarını kaybeden birkaç kişi arıyorum. Benden şüphelenmeyecekler; çünkü tam bir aptal sarışın görüntüsündeyim. Geçmişimi bilen kimse yok.
* Aptal sarışın hallerimi kullanmaya çalışan birkaç erkek öğrenci arıyorum. Malum beni tavlamaya filan çalışacaklar. Her birine inandığımı sanacaklar ve aralarında bazı Rp'lerde şakalaşacaklar. (IV veya V. Sınıf)
* Benim gerçek yüzümü ve geçmişimi bilen tek kişiyi arıyorum. Her anda yanımda olabilecek biri olmalı. Bu yüzden Hufflepuff olmalı. (V. Sınıf)
* Bana düşman olan bir kız lazım. Sonuçta bu kadar aptal ama güzel olmama dikkat çekici. Benim açığımı yakalamaya çalışan ve her fırsatta beni kendince rezil etmeye çalışan biri. Bunun için sanırım ezelden beri süre gelen Hufflepuff Slytherin çekişmesi sebebiyle Slytherin olması uygundur. Kesinlikle yaşıtım olmalı. ( V. Sınıf)
* Bana kafayı takmış bir profesör arıyorum. Ne yapsam ona yaranamayacağım Hatta babam ve geçmişim hakkında ufak bilgileri bile olabilir.
Sanıtım şimdilik bu kadar. Sizin de aklınızda kurgular varsa söylemekten çekinmeyin.

Nymph :: Arıyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olympé :: Arıyorum..
» Nymph Xénia Miller