Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nymph Xénia Miller

YazarMesaj
Nymph Xénia Miller
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Nymph Xénia Miller

Evcil Hayvan : Wicy (Kedi)
En belirgin özelliği : Aptal Sarışın

Nymph Xénia Miller Empty
MesajKonu: Nymph Xénia Miller   Nymph Xénia Miller EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 9:42 am

Nymph Xénia Miller 2nl756x
Nymph Xénia Miller ~
Aptal sarışın mı dersiniz bana? Hufflepuff'a düşmüş aptal kız mı? Ne farkeder, sonuçta ben hepinizden daha akıllıyım. Neden mi? Madem o kadar akıllısınız bunun nedenini bulun. Bulamdınız değil mi? Demekki o kadar akıllı değilmişsiniz. İşte bunun nedenide bu. Siz bazı şeyleri görmezsiniz. Ben izler, yorumlar ve daha sonra her şeyi sıraya oturturum. Zihinmde her görüntüyü, her sesi yakalarım. Duyularım çok gelişmiştir. Bu yüzden size geç cevap veririm. Bazen anlamayacağınız yorumlarda bulunurum; çünkü siz benim yakaladığım bir ayrıntıyı kaçırmışsınızdır. Bu yüzden aptal sarışın olurum. Bu durumdan rahatsız değilim. Sandığınız gibi erkekler beni ellerinde oynatmıyorlar. Ben onları elimde oynatıyorum. Güzelliğimin farkındayım. Bu durum benim gözümden kaçabilecek bir şey değil. Daha öncede dediğim gibi gözümden hiçbir şey kaçmaz.

Büyüdüğüm kent olan muggle kentinde aileler çok fakirdi. Çocuklar durmadan hırsızlık yapar,çaldıkları parayla geçinirlerdi. Bu yüzden yolda yürürken etrafınızı kollamanız gerekir. Fazla temkinli durursanız korktuğunuzu düşünürler, fazla kendinden emin durursanız kolay lokma derler. Bu yüzden dikkatli; ama sıradan olmalısınız. Böyle olun ki o an kisme size yaklaşamasın. Ben dikkatliliğimi burdan aldım. Sıradan görüntüm bu yüzden. Ben bir hırsızım. Gözüm, kulağım her an yeni bir av arar. Kafanızı çevirdiğinizde sizin bile farketmediğiniz bir hissinizi farkedebilirim. Gözlerime bakmanız yeterli. İnsanları yolda sıkıştırdığınızda korkularını gördüm. Büyük abim muggle hapishanesinde yatıyor, bu yüzden öfkeyi gördüm. Küçüğü sevdiği kızı para için başkalarına satıyor, bencilliği gördüm. Annem her geçen gün yeni bir adam dolandırarak bizi besliyor, iki yüzlülüğü gördüm. Merak etmeyin ben sizin sandığınızdan daha çok şey gördüm; göreceğim.

Babam, aslında onu hiç tanımadım. Annem bana hiçbir zaman babamın kim olduğunu söylemedi. Abilerim onu çok küçükken gördüklerini idda ediyorlar; ama annemin dediğine göre biz farklı babalardan gelmeymişiz. En büyük hayalim onu bulmak. Bazen bu çukurdan bebeni gelip çıkartacağını hayal ederdim; ama hiç gelmedi. Okul zamanım geldiğinde annem beni muggle okuluna göndermedi. Daha sonradan Hogwarts mektubum geldiğinde karşı çıktı. Aile mesleğini öğrenmeliymişim. Annemden kaçarak Hogwarts'a geldim. Hiç param olmadığından yardım aldım, daha doğrusu çaldım. Ben küçük hırsız beni okutanlara teşekkür borçluyum.

Şu anda Hogwarts'da beşinci sınıf okuyorum. Ailemden uzun süredir haber almıyorum. Kesinlikle beni unutmuşlardır; veya hala beni arıyolardır. Büyücü dünyasından bu yüzden çıkamıyorum. Beni bulurlarsa olacaklar çok korkunç Gerçi artık büyülerim var; ama babamı bulmadan asla burdan ayrılmam. Bu yüzden her yerde onu arıyorum. Bana biri babamın büyücü olduğunu söyledi. Bir umut onu bulmak için her türlü büyücü arşivini karıştırdım; ama hiçbir iz yok. Bir gün onu bulacağıma eminim; ama şu sıralar benim asıl işim annemden öğrendiğim.

En son Nymph Xénia Miller tarafından Çarş. Nis. 28, 2010 7:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nymph Xénia Miller
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Nymph Xénia Miller

Evcil Hayvan : Wicy (Kedi)
En belirgin özelliği : Aptal Sarışın

Nymph Xénia Miller Empty
MesajKonu: Geri: Nymph Xénia Miller   Nymph Xénia Miller EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 9:43 am

Rpg Günlüğü ~

lll Biten
ll Bekleyen
l Devam Eden

:: Septium Çanta ll
:: Septium Puan ll

Nymph Xénia Miller
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nymph :: Arıyorum..