Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olympé :: Arıyorum..

3 posters
YazarMesaj
Olympé D'mondie
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Olympé D'mondie

En belirgin özelliği : Şımarık, Deli

Olympé :: Arıyorum.. Empty
MesajKonu: Olympé :: Arıyorum..   Olympé :: Arıyorum.. EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 8:10 am

İlk olarak isteyen arkadaşlar kurgumu okumalılar. Bunun için yandaki
linke tıklamanız yeterli. (LİNK)
Kurgumu herkes bildiğine göre sıra geldi aradıklarıma. Oly için aradıklarım gayet azda olabilir; ama zorlayalım bakalım neler çıkacak.
* En başta hayatımın aşkını bulduğum için - I. Sınıftan beri Morpheus'la birlikteyiz.- bizi kıskanan bir kız arıyorum. Binası farketmez; ama yaşıtımız olmalı. ( V. Sınıf )
* Durmadan yaramazlıklarım yüzünden bana ceza verecek birkaç Profesör arıyorum. Onları tabizi caizse delirteceğim.
* Beni çok seven ve hep arkamda olan bir Profesör arıyorum. Kütüphanenin yasak bölümüne geçmem için bile bana gözü kapalı izin yazabilmeli. Bu yüzden biraz karanlık bir Profesör olmalı.
* Hiç ayrılmadığım bir dost arıyorum. Morpheus'la bizi o tanıştırmış olucak. (V. Sınıf)
* Yetimhaneden beni tanıyan birini arıyorum. Bir büyük olmalı ve Hogwarts'a başladığımda bana destek çıkmalı. Hatta o kadar çok sevmeliki beni yaramazlıklarım yüzünden Hogwarts'da ki Profesör'ler onu çağırıp konuşmalı.
* Bir arkadaş grubu arıyorum. Beraber gezeceğimiz ve gerekirse her hangi bir olayda hep beraber hareket edebileceğimiz bir arkadaş grubu. (V.Sınıf)
* Benden nefret eden bir kızlar grubu arıyorum. Beni ehr gördükleri yerde sözlü tacizlere yeltenen ve cevaplarını vereceğim birkaç kız; ama çok yakın olmalılar.
* Karabüyülerle insanları kontrol etme isteğim yüzünden çok içli dışlıyım. Yetimhanede hep böyle bir an beklemiştim. Bu yüzden bir karabüyücü arıyorum. Yazları ve tatillerde kaçıp karabüyü dersi aldığım biri olmalı.
Şimdilik bu kadar. Sizin de aklınızda kurgular varsa yazmaktan çekinmeyin.
http://septium.yetkinforum.com/Septium-h1.htm
Lilith London Bennet
KSKS Profesörü&Ravenclaw Bina Sorumlusu
KSKS Profesörü&Ravenclaw Bina Sorumlusu
Lilith London Bennet

Evcil Hayvan : Yok.
En belirgin özelliği : Melek yüzlü şeytan.

MesajKonu: Geri: Olympé :: Arıyorum..   Olympé :: Arıyorum.. EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 8:35 am

Olympé D'mondie demiş ki:

* Beni çok seven ve hep arkamda olan bir Profesör arıyorum. Kütüphanenin yasak bölümüne geçmem için bile bana gözü kapalı izin yazabilmeli. Bu yüzden biraz karanlık bir Profesör olmalı.
* Hiç ayrılmadığım bir dost arıyorum. Morpheus'la bizi o tanıştırmış olucak. (V. Sınıf)
Dost Clarisse olabilir, rav 5. sınıf. Olympé :: Arıyorum.. Icon_rolleyes
Profesörde ben olabilirim, karanlığım. Olympé :: Arıyorum.. Fresse
Künyeleri en kısa zamanda açacağım. ^^
Janice Audorphe L'Amour
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Janice Audorphe L'Amour

MesajKonu: Geri: Olympé :: Arıyorum..   Olympé :: Arıyorum.. EmptyCuma Nis. 30, 2010 3:36 pm

Ilgaz. Seni yetimhaneden tanıyan ben olayım. Ben de kimsesizim; ama kendi başımın çaresine baktım. Sürekli de yetimhaneyi ziyarete gider ilgilenirdim falan. Ya da öyle olur işte. Uygun olur gibi... (:

Olympé :: Arıyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nymph :: Arıyorum..
» Septium ll Olympé D'mondie