Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Septium || Yuri Byul Soo

YazarMesaj
Yuri Byul Soo
Gryffindor II. Sınıf
Gryffindor II. Sınıf
Yuri Byul Soo

Evcil Hayvan : Luna adında bir kedi

Septium || Yuri Byul Soo Empty
MesajKonu: Septium || Yuri Byul Soo   Septium || Yuri Byul Soo EmptyPaz Nis. 25, 2010 7:06 pm

Septium || Yuri Byul Soo 2a4rdid

Yuri Byul Soo~

Aslında biz aslen Koreliyiz. Fakat annemiz ve babamız biz çok küçükken ölmüş. Japon bir ailede bizi evlat edinmiş. Japonya'da çoğu zaman bizi dışladılar. Aslında nedeni kolay; bizim adlarımız onlarınkilere göre çok farklıydı... Bir süre sonra bu yüzden bizi evlat edinen ailemiz bile bizden soğudu. Taa ki Hogwarts'tan bize mektup gelene kadar.

İkiz olmak ne garip şey. İnsanı hem güçlendiriyor, hem zayıflatıyor. Bazen ikizim olmadan hiçbir şey yapamayacağımı düşünüyorum, ama onun yanındayken tüm zorlukların üstesinden gelebileceğimi biliyorum. Eğer bu savaşı yanlız başıma verseydim , eminim Japonya'da yaşayamazdım.Bu dünyanın en güzel şeyi, bir ikizim olduğu için çok mutluyum.

Yoona'nın aksine çok neşeli ve aksi biriyimdir, o daha içine kapanık bir yapıya sahip. Her zaman cesur ve atılgan olmuşumdur. Başımı belaya sokmakta üstüme yoktur. Aşk hayatım hep karışık olmuştur. Japonya'da dersleri hiç önemsemez hayatımı dilediğim gibi yaşardım,ama artık hayatın bu kadar basit olmadığını anladım. Müzik yapmayı hep çok sevmişimdir çocukluğumdan beri keman çalıyorum, ileride bir müzisyen olup tüm dünyada konserler vermek en büyük hayalimdi. Hep modaya ilgi duydum , kendi tasarımlarımın içinde bulunduğu bir defterim bile var.

Çocukluğumuzdan beri Yoona ile boynumuzda bulunan esrarengiz kolyelerin sırrını hala bilmiyoruz. Sanırım büyük annemiz tarafından bize armağan edilmişler.Üzerinde Y harfi bulunan mor kolye bir gün parlamaya başladı ve bu parlaklık gün geçtikçe arttı. Ama kolyeyi bir şekilde saklıyorduk.Fakat sonunda o kadar parlaklaştı ki saklayamaz olduk, o gün Hogwarts'tan mektup geldi.

Septium || Yuri Byul Soo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Septium || Elãnoura Majevski
» Septium || Amaranthiné
» Septium ll Künye
» Septium ll Olympé D'mondie
» Septium || Melsa Gehenna