Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Septium || Elãnoura Majevski

2 posters
YazarMesaj
Elãnoura Majevski
Oyuncu
Oyuncu
Elãnoura Majevski

Evcil Hayvan : Sasha (Köpek)
En belirgin özelliği : Rol yeteneği

Septium || Elãnoura Majevski Empty
MesajKonu: Septium || Elãnoura Majevski   Septium || Elãnoura Majevski EmptyPaz Nis. 25, 2010 5:34 pm

Septium || Elãnoura Majevski Captivitypic5
Septium || Elãnoura Majevski Normal_5

Septium || Elãnoura Majevski Banelishan4

Elãnoura Majevski

x Hayat büyük bir oyun sahnesidir ve Tanrı size hangi rolü yüklediyse onu oynamakla yükümlüsünüzdür. Ben Elãn. Elãn Majevski. Yirmi iki yaşında büyük bir miras yedi, tehlikeli bir karadul ve sevilen bir aktrisim. Hayranlarım kötü yanlarımı görmez... Fakat gerçekten de kameradaki gibi miyim?

x Aslını isterseniz ailesi tarafından reddedilmiş bir kız olarak girdim bu camiaya. Babam fazla tutucu bir adamdı. Annemse ondan korkusuna sesini çıkaramaan bir sünepe! Kurtuluşum Philip Majevski ile tanışınca oldu. Kökenim İngiltere. Panoma cadılarındanım. On yedili yaşlarımın sonunda yalnız bir Rus milyarderi Philip ile tanıştım. Garip bir adamdı... Elinden piposunu eksik etmeyen, her zaman uzun atkılar takan ve siyah eldivenlerine hasta bir adamdı. Altmışlı yaşlarına yaklaşmıştı. Bir kez evlenmişti fakat hiç çocuğu olmamıştı. Çok sevdiği eşini kaybedincede hayata küsmüştü; ta ki benimle karşılaşana kadar. Ben onun hayatında yeni bir sayfaydım. 2 aylık bir nişanlılığın ardından evlendik. İlk gecemiz... Merak etmeyin detaya girmeye niyetim yok. Sadece o gece öldüğünü bilin yeter. Doktorlar kalp krizi dedi. Şaşırtıcı mı? Bence değil...
x Dostluk kazanılır mı yoksa insan ilk gördüğü anda mı bişeyler hisseder? Yani demek istediğim bi insanla kutuplarınız ilk bakışta mı uyuşur yoksa birlikte vakit geçirdikçe mi onun dost olup olamayacağına karar verebilirsiniz. Emin değilim... Tek bildiğim benim dostum diye nitelendirdiğim kişiler özeldir. Ölüme bile giderim. Bırakın şöhretimi kaybetmeyi cadılığımı veririm fakat küçük bi detay; öyle bir dost var mı?

Septium || Elãnoura Majevski Elisha-cuthbert-01-rohangk
Septium || Elãnoura Majevski Elisha-cuthbert-90201005

Septium || Elãnoura Majevski Banelicuth9

x Şaraba bayılırım. Dans etmek tutkudur. Büyük annem harika bir dansçıydı. Fakat aynı harikalık annemde var diyemem. Zaten o kadında hiçbirşey yoktu ki! Viskinin kokusunu severim. Viski özlü bir parfümüm bile var fakat içemem. Yarım bardak viski verin size en muhteşem sarhoş rolünü oynayayım. İnanın bana, adeta bütünleşirim. Öyle ki gerçek sanarsınız. Hele de birinci bardağın sonunda başlayan mide bulantılarıla gerçek mi rol mü ayırt edemezsiniz Wink

x Çiçeklerden bahsedelim biraz da isterseniz. Laleler... Nefret ediyorum onlardan. Bence en basit çiçekler. Benim favorim frezyalar... Beyaz veya turuncu. Özellikle turuncu...

Hayatıma Gireceklere Küçük Bir Mektup...
x Selam;
Hayatıma girmeye karar verdiysen kesinlikle aklından zorun var diyebilirim. Ünlü biriysen büyük bir ihtimal geçici aşkım veya dergilerde birlikte poz verdiğim sıradan bir kadın olacaksındır. Eğer gerçekten nadide bir cadı/büyücüysen kadim dostum da olabilirsin fakat küçük bir soru; o kadar cesur musun? Deli dolu bir tip olduğumu söylemiştim. Her an kapını çalıp \\\"Haydi içmeye gidelim\\\" diyecek tiplerden değilimdir. Bir anda yolunu kesip \\\"Hey, konser basıp bütün dikkati üzerimize çekmeye ne dersin\\\" dersem şaşırmamalısın. Aptalca mı? Sahne dünyası aptalca ama iyi para olduğunu kabul etmelisin.
Aşka inanmam diyemiyorum. Gerçek aşk akıldır. Zekadır ayrıca paradır. Bankada bir kaç milyon dolarım var ya da olması gerek... Ama biliyorsun hazıra dağ dayanmaz. Bu yüzden çok yakışıklı ve zenginsen sıradaki avım olma yetisine de sahipsin demektir.
Eğer düşmanım olmaya karar verirsen bir gü kafana viski bardağı yeme riskini de göze alman gerekiyor. İçince sapıtırım, magazinciler ve gelecek postası buna alışık, fakat sen alışabilecek misin?

Dediğim gibi, her türlü insana açıktır kalbim... Seçim senin, ya gel ya da girdiğin gibi çık bu kalpten.

En son Elãnoura Majevski tarafından Paz Mayıs 02, 2010 8:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Elãnoura Majevski
Oyuncu
Oyuncu
Elãnoura Majevski

MesajKonu: Geri: Septium || Elãnoura Majevski   Septium || Elãnoura Majevski EmptyPaz Nis. 25, 2010 5:34 pm

Rpg Günlüğüm:

xBiten

xxDevam Eden

xxxBekleyen

~Steffie Frannie Carton

Septium Çantam:

Septium Puanım:

En son Elãnoura Majevski tarafından Paz Mayıs 02, 2010 10:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Janice Audorphe L'Amour
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Janice Audorphe L'Amour

MesajKonu: Geri: Septium || Elãnoura Majevski   Septium || Elãnoura Majevski EmptyPtsi Nis. 26, 2010 8:58 am

Karışmak istemem; ama Septium'un künye anlayışı biraz farklı (: https://septium.yetkin-forum.com/kunye-f22/septium-ll-kunye-t9.htm burayı okuyabilirsin. Ya da https://septium.yetkin-forum.com/kunye-f22/septium-ll-virginia-grace-lewicki-t10.htm bunu örnek alabilirsin bence (:
Elãnoura Majevski
Oyuncu
Oyuncu
Elãnoura Majevski

MesajKonu: Geri: Septium || Elãnoura Majevski   Septium || Elãnoura Majevski EmptyPtsi Nis. 26, 2010 2:30 pm

Saol Çisemcim =) Umarım şimdi olmuştur.

Septium || Elãnoura Majevski
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Septium ll Künye
» Septium || Melsa Gehenna
» Septium || Amaranthiné
» Septium ll Olympé D'mondie
» Septium ll Veranôva Dé Lauretté