Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Septium || Yoona Shin Soo

YazarMesaj
Yoona Shin Soo
Gryffindor II. Sınıf
Gryffindor II. Sınıf
Yoona Shin Soo

Evcil Hayvan : Miami(Kurt)
En belirgin özelliği : Güler Yüzlü, Cesaretli

Septium || Yoona Shin Soo Empty
MesajKonu: Septium || Yoona Shin Soo   Septium || Yoona Shin Soo EmptyPaz Nis. 25, 2010 7:06 pm

Septium || Yoona Shin Soo 14aejqg

Yoona Byul Soo~

Ben hem iki kişilik yük taşıyorum, hemde kendi yükümü ikizimle paylaşıyorum. Ne kadar garip değil mi? Ama bunun en güzel yanı şu; ikizinin duygularını içinde hissedebiliyorsun. Bence bu dünyanın en güzel duygularından biri. Hani derler ya beraber ağlayıp beraber gülmek diye...

Aslında biz aslen Koreliyiz. Fakat annemiz ve babamız biz çok küçükken ölmüş. Japon bir ailede bizi evlat edinmiş. Japonya'da çoğu zaman bizi dışladılar aslında. Nedeni kolay; bizim adlarımız onlarınkinden daha farklıydı... Bir süre sonra bu yüzden bizi evlat edinen ailemiz bile bizden soğudu. Taa ki Hogwarts'tan bize mektup gelene kadar.

Kim ne derse desin ben aşka inanmam. Belkide küçükken aşık olduğum bi çocuğun yüzündendir, kim bilir? Ama ben böyle işlerin peşinden koşmayıda bilmem. Şu ana kadar sadece karşı cinsteki kişileri arkadaşım olarak gördüm hep... Klasik bir öğrenci tiplemesiydim. Fakat her şeyim olan ikizim başını belaya sokmaktan bıkmazdı. Bende onun peşinden koşup bir-kaç kişiyi pataklamaktan asla bıkmadım. Sanırım dövüşmem de pratik zekam kadar ileri seviyedeydi. Ayrıca ben sınıfımdaki çocuklardan bile her zaman adımca önde olmuştum. Dışlanan bir kız ders çalışmaktan başka ne yapabilir ki zaten? İşlediğimiz konulardan sonra birde ilerki konulara bakar onlarıda öğrenirdim. Ha... Bir de şu küçük hayatımı piyano çalmaya adamıştım.

Bir gün herşeyi değiştirmeye karar verdim... İçime kapanıklığım yerine her şeyi dışarı vuran, kendini ezdirmeyen bir Yoona geldi. Asık suratım yerine herşeye pozitif bakmaya başladım ve kimsenin kendimle alay etmesini izin vermedim. Artık her daim gülümsemeye başlamıştım. Aslında bu değişimin nedeni yoktu. Sonra bir gün boynumuzdan çıkarmadığımız mor renkli üzerinde Y harfi olan değerli taşlarımız parlamaya başladı. Günden güne ne kadar saklamak zor olsa bile biz bir yöntemle saklamaya çalışıyorduk.Bir gün en sonunda, o kadar parlamaya başladı ki engelleyemedik. İşte o gün, bize Hogwartstan mektup geldi... Ailemizde bize destek olunca hem severek hemde meburi olarak gittik.

Septium || Yoona Shin Soo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Septium || Amaranthiné
» Septium ll Künye
» Radio'Septium.
» Septium || Elãnoura Majevski
» Septium || Yuri Byul Soo