Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Septium || Victoria Claire Hale

YazarMesaj
Victoria Claire Hale
Hufflepuff II. Sınıf
Hufflepuff II. Sınıf
Victoria Claire Hale

Evcil Hayvan : Poppy adında bir köpek..
En belirgin özelliği : Neşeli :)

Septium || Victoria Claire Hale Empty
MesajKonu: Septium || Victoria Claire Hale   Septium || Victoria Claire Hale EmptyPaz Nis. 25, 2010 3:11 pm

Septium || Victoria Claire Hale 4040

Victoria Claire…İngiltere’nin Brighton şehrinde doğdum. Adımı, kendimi ve içinde bulunduğum hayatımı çok severim. Eğer bana yeniden doğsaydın kim olmak istersin gibisinden sorular sorsalar, gene kendim olmak isterdim. İşte böyle seviyorum kendimi. Ama kendini beğenmek değil benimkisi. Yanlış anlamayın. 2. Sınıf Hufflepuff öğrencisiyim…
Hayat benim için oynanması gereken oyun gibi…Canın istemesse oyunu batırırsın, ama kendine yaparsın sadece. Ama eğer kuralları takip ederek oynarsan ve zevk almaya çalışırsan işte o zaman hiç sıkılmayacağın bir oyuna dönüşür. İşte ben o kurallarla mutlu olanlardanım. Ama kuralları hiç çiğnemedin mi derseniz işte ona söyleyecek sözüm yok. Çünkü birçok kez çiğnedim o yıkılmaması gereken kuralları. Ama her insanın bunu yapması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bazen tabular çok sıkıcı olabiliyor. İşte o zaman o tabuları elinizin tersiyle kenara itmek gibisi yok.
Hayatta çok üzülmüş biri değilim. Zaten ne kadar üzülsem de bir çıkış yolu bulurum. Hiç sorun değil. Ama tabii ki diğer herkes gibi çıkış yolunu bulamadığım zamanlar olur. O zaman da sadece gözlerimi kapatıp beklerim, herşeyin geçmesini beklerim sakince…
Erkekler.. Onlardan çok çekmiş olmama rağmen hala birilerine aşık olup duruyorum. Son deneyişimin bir facia olmasından dolayı artık kolayca yaklaşamıyorum onlara. Hep kötü bir şey arıyorum onlarda. Bu hale gelmemin suçlusu da benim tabii ki. Çünkü herkesi kendim kadar iyi sandığım oluyor bazen. İşte bu benim en büyük hatam.
Arkadaşlarıma gelince, arkadaşlık benim için dünyada aileden sonra gelen en önemli şeydir. Arkadaşlarım benim herşeyimdir. Ama biriyle gerçek anlamda arkadaş olmam için onun bütün özelliklerini bilmem gerekir. Yokse bu arkadaşlık sadece kapıda kalır, içeri giremez…Ama bir arkadaş oldummu da işte o zaman kimse yıkamaz bunu.
İşte ben buyum.
Victoria Claire Hale
Hufflepuff II. Sınıf
Hufflepuff II. Sınıf
Victoria Claire Hale

Evcil Hayvan : Poppy adında bir köpek..
En belirgin özelliği : Neşeli :)

Septium || Victoria Claire Hale Empty
MesajKonu: Geri: Septium || Victoria Claire Hale   Septium || Victoria Claire Hale EmptyPaz Nis. 25, 2010 3:14 pm

Rpg Günlüğü ~

lll Biten
ll Bekleyen
l Devam Eden

:: Septium Çanta
:: Septium Puan

Septium || Victoria Claire Hale
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Septium || GabyAnne Martinez
» Septium || Amaranthiné