Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanıtma Özürlüsü Ase

2 posters
YazarMesaj
Iridéssa Jacques
Astronomi Profesörü& Gryffindor Bina Sorumlusu
Iridéssa Jacques

Nerden : Kimsenin bulamadığı, bulup da gidemediği bi yerden.

Tanıtma Özürlüsü Ase Empty
MesajKonu: Tanıtma Özürlüsü Ase   Tanıtma Özürlüsü Ase EmptyPerş. Nis. 29, 2010 3:19 pm

Merhaba. Ben Asena. Çok klişe bir başlangıç yaptım ama bu konularda iyi değilim. Yaşımı 16 olarak gören bir kızım. Herkes 15 der ama hayır, ben 16 olcam illa. Dik kafalı ve inatçı Ase işte. Rp yapmaya iki yada iki buçuk sene önce Harry Potter fan sitelerinden birinde tanıştığım bir kız sayesinde başladım. Türkçe dersini sevdiğim için rp eğlenceli gelmişti. Şimdi lisedeyim, Edebiyatı seviyorum. Very Happy Ankara'da doğdum, yaşıyorum ve okuyorum. Lise bir öğrencisiyim. Sayısal derslerle aram berbat ötesidir, sınıfı geçmeye çalışıyorum. Kitap okumaktan ve müzik dinlemekten çok hoşlanırım. Rock, country, techno, soft metal -sanırım- ve bazen de pop dinlerim. Yay burcunun özelliklerini tamamen yansıtan geveze biriyim.. Hmm, başka... Siz sorun ben kendimi anlatamıyorum böyle. Very Happy
Elãnoura Majevski
Oyuncu
Oyuncu
Elãnoura Majevski

Evcil Hayvan : Sasha (Köpek)
En belirgin özelliği : Rol yeteneği

MesajKonu: Geri: Tanıtma Özürlüsü Ase   Tanıtma Özürlüsü Ase EmptyPerş. Nis. 29, 2010 3:53 pm

16'lığım benim <3 Taş kuzenmmmmmm kıvırcığımm sempatizanım Very Happy Hoş geldinn kendimi tanıtmama gerek var mı yoksa 16 senede yeterince tanımışmısındır?

NOT: Sascha sakatlanmış Sad Sad
Iridéssa Jacques
Iridéssa Jacques

Nerden : Kimsenin bulamadığı, bulup da gidemediği bi yerden.

MesajKonu: Geri: Tanıtma Özürlüsü Ase   Tanıtma Özürlüsü Ase EmptyPerş. Nis. 29, 2010 4:00 pm

Tanımayan ölsün deli kuzenim benim. Depresifim, manyağım, kaçığım. Yerim ben onun sakatlanan ayağını. Öperim onu. Seni de. <3

Tanıtma Özürlüsü Ase
1 sayfadaki 1 sayfası