Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Steffie Frannie Carton

YazarMesaj
Steffie Frannie Carton
Sihirsel Yaratıklar Düzen. ve Den. Dairesi Baş.
Steffie Frannie Carton

Steffie Frannie Carton Empty
MesajKonu: Steffie Frannie Carton   Steffie Frannie Carton EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 2:07 pm

Steffie Frannie Carton Missme2

x Hayat bazen insanları olmadık yerlere getirebilir, buna engel olamazsın. Ben, Steffie Frannie Carton buna eminim. Daha küçük yaşlarda yaşadıklarımla hiç istenmeyen, istenemeyecek tercihler yapmak zorunda kalan bir kadın olarak bunu söylüyorum.

x Daha küçücük bir bebek iken mutluydum. Acının ne olduğunu bilemeyecek kadar küçük, zorluklara göğüs geremeyecek kadar güçsüzdüm. Beni koruyan, üzerime titreyen bir ailem vardı. Zengin, tanınan ve asil bir aile... Babam bakanlıkta üst mevkilerde çalışan, disiplinli ancak yumuşak bir adamdı. Ah, onu hala özlüyorum. Pek hatırlamasam da sanırım gözlerin ela rengini ondan almışım. Annemse, bütün cadıların dinlediği bir müzisyendi. Şevkatli kollarını o kadar çok özlüyorum ki... Ne yazık ki ikiside beni altı yaşımda bırakıp gittiler. Ölümleri hakkında tek hatıladığım, bir dolabın deliğinden gördüğüm yeşil ışık yansımaları ve çığlıklar... Uzun ve zorlu bir çocukluk geçirdim. Ailemin ölümünden sonra beni dayım Jack Laurito yanına aldı. Fazlasıyla bozulmuş psikolojimi düzeltmeye çalıştı. Ancak ben, karanlık ve korkutucu şeylerle ilgileniyordum. Arkadaşlarımın arasında dışlanıyor, sadist olarak görülüyordum. Hogwarts'ın güvenli kollarında Slytherin'le bütünleşmiş bir genç kızken, on dört yaşında bir yaz tatilinde tecavüze uğradım. Çektiğim acı ve ızdırabı anlatacak kelime bulmak o kadar zor ki... Bu olay beni içine dönük ancak bir o kadarda cesur bir hale getirdi. Kısa zamanda Hogwarts'ın en popüler kızı haline geldim ve hakkımdaki skandal patlak verdi. Kısa sürede Hogwarts'daki herkes tecavüze uğradığımı, doğru ya da yanlış şekillerde öğrendi. Artık insanların gözünde farklı bir yerim vardı. Bu beni sarstı. İnsanların hakkımda gerçek olmayan dedikoduları, zamanla gerçeğe dönüştü. Artık Hogwarts'ın gizli köşelerinde erkeklerle sürtüyordum. Mezun olduğumda, durum pek farklı değildi. On dokuz yaşında, striptiz kulübünde çalışan, Bakanlık'tan kadro bekleyen zavallı kızın tekiydim. Ailemin servetini deli gibi harcıyordum. Erkeklerle çekinmeden birlikte oluyor, kötü alışkanlıklar kazanıyordum. Alkol ve sigara bağımlılığı bütün hücrelerimi sarmıştı. Bazen de barlarda şarkı söylüyordum. Nihayet yirmi bir yaşına geldiğimde Bakanlık'ta beklediğim kadroya atanabildim. Artık o işleri bıraktım desemde bazen birdenbire kendimi o kötü ama zengin insanların takıldığı asaletin zerresinin olmadığı kokuşmuş mekanda buluyorum. Ve bunlar benim sakladığım ve her geçen gün büyüyen bir sırrın sadece bir parçası...

Steffie Frannie Carton
Steffie Frannie Carton

Steffie Frannie Carton Empty
MesajKonu: Geri: Steffie Frannie Carton   Steffie Frannie Carton EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 2:09 pm

Rpg Günlüğü ~

lll Biten
ll Bekleyen
l Devam Eden

:: Septium Çanta ll
:: Septium Puan ll

Steffie Frannie Carton
1 sayfadaki 1 sayfası