Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Asyaa [HüüL. xD]

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Asyaa [HüüL. xD] Empty
MesajKonu: Asyaa [HüüL. xD]   Asyaa [HüüL. xD] EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 10:18 pm

Candır, kandır, bir tanedir, nur tanedir. Evet, süper kişilik, harika insan [benim kadar olmasa da Razz.]. Veee, tabii kiii! Benim takımlarımı yapmak zorunda olan, ve konuşma örneği tehtidimi çok iyi bilen biri. En çok değer veren, ikinci insanı çeker kendisi. Harikadır, müthiştir. Çok güzel dayak yer, çok fena küfüriyet kabiliyeti vardır. Cibil cibil. Hanimiş kızım, hanimiş. Neyse, awesome'dir kısaca.
Elãnoura Majevski
Oyuncu
Oyuncu
Elãnoura Majevski

Evcil Hayvan : Sasha (Köpek)
En belirgin özelliği : Rol yeteneği

Asyaa [HüüL. xD] Empty
MesajKonu: Geri: Asyaa [HüüL. xD]   Asyaa [HüüL. xD] EmptyPerş. Nis. 29, 2010 2:03 pm

Hüllgül deli dolu godik kişicanım benim <3 Aylarca konuşmasak da bütün ekibin içine etse de yaptığı hatalar affedilmez olsa da yine de hepsini silicek kadar çok seviyorum onu Razz :Hemseverimhemsöverimmodu: AymiBüşHül üçlüsünün bi parçası o. İllegalliğin Hüllegalliğe dönüş maratonu <3 Seviyorum onu ben hem de çooooooooooooo...k
Veranôva Dé Lauretté
Slytherin Bina Sorumlusu & Tılsım Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu & Tılsım Profesörü
Veranôva Dé Lauretté

Evcil Hayvan : Green adında bir kedi.
En belirgin özelliği : Çok güzel çifte atar. asdfg

Asyaa [HüüL. xD] Empty
MesajKonu: Geri: Asyaa [HüüL. xD]   Asyaa [HüüL. xD] EmptyPerş. Nis. 29, 2010 2:29 pm

Hülya’m, bir tane o. Dünyada gerçekten gülmeyi hak eden insanlardan birisi. Gerçekten sevilmeyi hak eden insanlardan birisi. İyi kötü her günümde yanımdaydı. Arada bir tatsızlıklar yaşamadık değil, ama hep çözdük biz onları. Hep birbirimize kenetlendik, bırakmadık birbirimizi, çok sevdim ben onu hep.
Kimyayı sevmeyen iki kişi olarak birbirimize kimyasal isimler taktık. Sülfat <3 Cıva.
Hülya kadar mal bir insan tanıdım, o da malımdır. Ondan mal birini tanımadım malımı saymazsak. Hüll, benim tavsiyelerimi genelde uygulamayan, sonra da pişman olan bir varlıktır. O neyden bahsettiğimi anladı.
Hülya’nın sesine ölürüm bir de. Bir insanın sesi çirkin olmasına rağmen (.p) kulağa bu kadar mı güzel gelebilir? Cık, çirkin demeyelim, güzel bir sesi var, ama Avril’in şarkılarını söyleyemiyor. Asdfg.
Dünkü konuşmamızı hiçbir şeye değişmem. O kıza saydık da saydık. <3 Birlikte, birbirimize belli etmeden ağladık. Ama sonra güldük baya bi, di mi meleğim?
Bir de bir alıntı yapayım, bunu face’e yazmıştım;
“Hülya'ma;
Seni çok seviyorum, bilmem bilir misin biricik kızım?
Doğurmak değil, büyütmek önemli. Seni pek büyütebildiğimi söyleyemem, arada bir moralini düzeltebilsem de baban seni daha iyi düzeltiyor yavrum.
Sen benim gerçekten en değerlilerimdensin.
Sesini özlemişim lan. Ağlayasım geldi duyduğumda -ki ilk aradığımda ağlıyordum zaten.-
Seni çok seviyorum. ♥️

Asyaa [HüüL. xD]
1 sayfadaki 1 sayfası