Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pelin ~ Louelle

5 posters
YazarMesaj
Mnemosyne Monroahe
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Mnemosyne Monroahe

Evcil Hayvan : Kedi, Tunov.
En belirgin özelliği : Küstahça tavırlarıyle birleşmiş umursamaz halleri ve her daim süregelen enerjisiyle ortaya koyduğu hınzır davranışları.

Pelin ~ Louelle Empty
MesajKonu: Pelin ~ Louelle   Pelin ~ Louelle EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:24 pm

Kendimi anlatma konusunda beceriksizin önde gideniyim. Evet, şu ana kadarki bütün kendimi tanıtma denemelerim başarısız olmuştur o nedenle bir kere kullandığımı bir daha kullanmam.
Evet efendim, bendeniz Pelin. Rpg camiasında ben dahil üç Pelin'le karşılaştım şu ana dek. Biri benle yaşıt, Peluş lakabıyla, diğeri ise bi' site admini, çok tanıyan vardır onu tahminimce. Neyse, sitelerde sık sık isim değiştiririm. Louelle, Polyxera Gillian, Mnemosyne(Mosyne), Consuella ve Giacinta isimleri ve daha bir çoğuyla tanınırım. Her bir siteye üye olmuşluğum vardır neredeyse ama bir ikisi hariç büyük çoğunluğunda online değilimdir. 14 yaşında, 8. sınıf SBS öğrencisiyim. Bu lanet olası sınav sistemiyle ben de uğraşıyorum. Ne sinir?

Sitede beni çok fazla tanıyan olacağını sanmıyorum ama olun, tanıyana 'merhaba' tanımayana 'merhaba + memnun oldum' .

Klasik olarak müzik zevkimden başlayayım; gerisi gelir nasılsa. Kafama uygun, hoşuma giden her tarzı, şarkıyı, şarkıcıyı, müziği dinleyebilirim. Yine de genelde Rock ve Rock türlerine ağırlığım var sanırım.
Film zevkime gelirsek, elbette ki Harry Potter'ı severim. Alacakaralık'ın kitabı yine bi' nebze iyidir ama filminden nefret ettiğimi belirtmem gerek. Johnny&Helena ikilisinin hayranlarındanım ve Tim Burton'ın her türlü filmini izlerim. Mükemmel bi' yönetmen. o.O Stephen King'in de filmlerinin çekilme tarihleri biraz eskidiğinden çok güzel değildir ama kurguyu da işin içine katınca ayrı bi' haz alırım onlardan; özellikle 1408 ve Rose Red.
Kitap kitap, fantastik kurgulu kitaplara meyillenişim var tabii ama hoşuma giden her kitabı okurum. Bu da gene müzik zevkimle aynı kafada işliyor.
Kedim var, taparım kedilere. Ve tabii köpeklere ama kedigilleri aynı bir canlı türü olarak algılarım genelde; çok farklı onlar.

Benden bu kadar, şimdiden sıkıldım. Tanımak isteyen zamanla tanır nasılsa. Hoş geldim, hoş buldum. Merhabalar site halkı!
Melsa Gehenna
Obscurus Kitapçısı Sahibesi
Obscurus Kitapçısı Sahibesi

Evcil Hayvan : Fin (Köpek)
En belirgin özelliği : Düşük çeneli sevgi yumağı

Pelin ~ Louelle Empty
MesajKonu: Geri: Pelin ~ Louelle   Pelin ~ Louelle EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:28 pm

Tanıştığıma memnun oldum Pelin Smile SBS'de başarılar dilerim
Mnemosyne Monroahe
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Mnemosyne Monroahe

En belirgin özelliği : Küstahça tavırlarıyle birleşmiş umursamaz halleri ve her daim süregelen enerjisiyle ortaya koyduğu hınzır davranışları.

Pelin ~ Louelle Empty
MesajKonu: Geri: Pelin ~ Louelle   Pelin ~ Louelle EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:29 pm

Ben de çok çok teşekkür ederim ve memnun oldum derim. ^^
Victoria Claire Hale
Hufflepuff II. Sınıf
Hufflepuff II. Sınıf
Victoria Claire Hale

Evcil Hayvan : Poppy adında bir köpek..
En belirgin özelliği : Neşeli :)

Pelin ~ Louelle Empty
MesajKonu: Geri: Pelin ~ Louelle   Pelin ~ Louelle EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:40 pm

Selam Pelin. Ben de Yağmur. Memnun oldum ^^
Mnemosyne Monroahe
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Mnemosyne Monroahe

Pelin ~ Louelle Empty
MesajKonu: Geri: Pelin ~ Louelle   Pelin ~ Louelle EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:44 pm

Merhaba Yağmur, tanıştığıma memnun oldum. Pelin ~ Louelle Icon_smile
Veranôva Dé Lauretté
Slytherin Bina Sorumlusu & Tılsım Profesörü
Slytherin Bina Sorumlusu & Tılsım Profesörü
Veranôva Dé Lauretté

Evcil Hayvan : Green adında bir kedi.
En belirgin özelliği : Çok güzel çifte atar. asdfg

Pelin ~ Louelle Empty
MesajKonu: Geri: Pelin ~ Louelle   Pelin ~ Louelle EmptyPtsi Nis. 26, 2010 5:22 pm

Benle de tanış bari =P Hoş geldin Peluşum.
Janice Audorphe L'Amour
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Janice Audorphe L'Amour

Pelin ~ Louelle Empty
MesajKonu: Geri: Pelin ~ Louelle   Pelin ~ Louelle EmptyPtsi Nis. 26, 2010 5:33 pm

Hoşgeldin Pelin. Önceden aynı sitede olsak da tanışmıyormuşuz. Burda tanışırız artık (:

Pelin ~ Louelle
1 sayfadaki 1 sayfası