Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Septium RPG'ye hoşgeldiniz

Forumumuza yeni üye olacaksanız lütfen RP kuralları içerisinde ad-soyad ile üye olunuz. Eğer üye iseniz aşağıdaki butondan veya forumun içerisinden giriş yapabilirsiniz.

Sihirli günler.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cyrus || Gronvgué || Avşar

+3
Melsa Gehenna
Janice Audorphe L'Amour
Cyrus Abraham Owstone
7 posters
YazarMesaj
Cyrus Abraham Owstone
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Cyrus Abraham Owstone

En belirgin özelliği : Akılcı, Sinsi, Haşarı

Cyrus || Gronvgué || Avşar Empty
MesajKonu: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyPaz Nis. 25, 2010 8:43 pm

Adım Avşar. Kaslıyım, yakışıklıyım, boş zamanlarımda mükemmelim. Diyormuşum. Hayır tabii ki. Dört senedir RP ile uğraşıyorum. Tanıdıklarımın hepsi eski tadı olmadığını söylese de, -ki gerçekten yok- RP yapmaktan mutluyum. İstanbul'da oturuyorum. Düz lise, üçüncü sınıftayım. Derslerim son iki yıla kadar oldukça iyiydi. Ama şu sıralar oldukça kötüleşti. Sanırım arkadaş çevresi ve edindiğim yeni alışkanlıklarla alakası olabilir. Yanlış anlamayın kötü biri değilimdir. Şu sıralar öncelikli sorunum şu kurtulamadığım sigara illetini bırakmaktır o kadar. Bu arada kimileri yaşıma 17 diyor kimileri 18 ama 1993 yılında doğdum. Artık siz karar verin. Genellikle pek tatminsizimdir. Hele bu siteyi hazırlarken arkadaşlar benden çok çektiler. Bu açılmadan önce hazırladığımız beşinci tema falan sanırım. Hala farklı çalışmalarımız var. Mükemmelliyeçti olmak yeri geldiğinde kötü durumlara düşürebiliyor yani çevrenizi. Kyuukei, Stuart Lchemisstgiller,Diamond gibi isimlerden beni hatırlayabilirsiniz sanırım. Bu sitede herşeye baştan başlamaya karar verip çok bağlı olduğum birkaç isim dışına çıkarak farklı isimler aldım. RP yapmayı oldukça seviyorum. Yabancı dilim iyidir. Yanımda kitap olmadan gezmem. Kulağıma güzel geleni dinlerim ama daha çok Rock ve Metal müzikler güzel geliyor. Bundan bir ay önce sorsaydınız tam bir gothic olduğumu söyleyebilirdim ama giyimden kuşama, müzikten tarza herşeyim gün geçtikçe değişiyor. Büyüyorum sanırım. Shocked Ama ben büyümek istemiyorum ki? İstiyor muyum? Evet istiyorum. Herneyse... Ayrıca hakkımda merak ettiğiniz şeyler olursa lütfen çekinmeyin. Şuan buraya ne yazdığımla ilgili bir fikrim falan yok. Uykum var, msn de zilyonlarca insan yazıyor falan bıdı bıdı.
Janice Audorphe L'Amour
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Yüksek Eğitim Müsteşarı
Janice Audorphe L'Amour

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyPtsi Nis. 26, 2010 12:21 pm

Avşaar. İstanbulda mı oturuyodun sen o.o Bi'ara açık adres alırım senden xD Nese.. Hangi okul acep, onu da şeet bi'ara. Ve 17 yaşındasın. Hıhı, evet. Ben 15'ime girdiysem, sen de benden 2 yaş büyüksek 17 oluyosun. Ben böyle kabul ediyorum en azından xD Uhm. Hoşgeldin diyemiyorum... İyi ki siteyi kurdunuz; iyi ki siteyi siz kurdunuz deyip uzaklaşıyorum.
Melsa Gehenna
Obscurus Kitapçısı Sahibesi
Obscurus Kitapçısı Sahibesi

Evcil Hayvan : Fin (Köpek)
En belirgin özelliği : Düşük çeneli sevgi yumağı

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:12 pm

Şimdi sana hoş geldin de denilemez ki Smile O zaman, memnun oldum tanıştığıma. (Ve umarım sigarayı bırakabilirsin.)
Victoria Claire Hale
Hufflepuff II. Sınıf
Hufflepuff II. Sınıf
Victoria Claire Hale

Evcil Hayvan : Poppy adında bir köpek..
En belirgin özelliği : Neşeli :)

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:22 pm

Adın Cyrus mu olmuş? xD Olsun ggüzel. Neyse.. site çok güzel öncelikle tşk. xD Ve tanıştığıma memnun oldum
Veranôva Dé Lauretté
Slytherin Bina Sorumlusu & Tılsım Profesörü
Veranôva Dé Lauretté

Evcil Hayvan : Green adında bir kedi.
En belirgin özelliği : Çok güzel çifte atar. asdfg

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyPtsi Nis. 26, 2010 5:25 pm

Evet, tanıtımdaki bir yer ilgimi çekti. Cidden biraz çekmiş bulunmaktayız. =P
Cyrus Abraham Owstone
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Cyrus Abraham Owstone

En belirgin özelliği : Akılcı, Sinsi, Haşarı

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyPtsi Nis. 26, 2010 7:39 pm

Teşekkürler. Bende memnun oldum Yağmur Smile

Biraz mı Cemre? Mütevazi seni. Shocked
Veranôva Dé Lauretté
Veranôva Dé Lauretté

Evcil Hayvan : Green adında bir kedi.
En belirgin özelliği : Çok güzel çifte atar. asdfg

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyPtsi Nis. 26, 2010 7:44 pm

Evet canım, biraz (!)
Léonard Aurel
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Léonard Aurel

En belirgin özelliği : Ciddiyeti

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptySalı Nis. 27, 2010 10:30 pm

İlk dört cümlede koptum ben xD Tanıştığımıza memnun oldum Avşar. afro
Nymph Xénia Miller
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Nymph Xénia Miller

Evcil Hayvan : Wicy (Kedi)
En belirgin özelliği : Aptal Sarışın

MesajKonu: Geri: Cyrus || Gronvgué || Avşar   Cyrus || Gronvgué || Avşar EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 6:56 am

Avşar şu anda üstteki arkadaşın ünlüsü bni alıp başka diyarlarda ki hayallere götürsede bende biraz çektik (!) diyorum. ^^ Avşaaaaaaaaaaar... Kahbe kader olmasaydı sen benimdin. asdasdasd...

Cyrus || Gronvgué || Avşar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avşar.